Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tartható-e együtt a betta pár...

Tartható-e együtt a betta pár más halakkal (platti, algaevő) miután lerakta a nőstény az ikráit?

Figyelt kérdés
tegnap délután óta a him csak őrzi a fészket, a kislány a növények között van, egyenlőre mindenki nyugiban. Kit kell különraknom, ha kell, hogy senkinek ne essen baja. sajnos erre utalo irásokat nem találtam sehol.
2009. nov. 1. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ívás után azonnal a nőstényt ki kell venni,mert megöli/megölheti a hím.Elég agresszív vele,azért van a növények közt.Előfordulhat,hogy miután kivetted a nőstényt,a hím nem gondozza a fészket,és a kicsik kipotygnak.De ki kell vennni a nőstényt.Lucky
2009. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah,amúgy a hímet a szülő medencében kell tartani,és a betta elvan más halakkal.Én hím bettát tartok egy csapat neon meg razbórák között.Alhaevő nem bántja őt a betta meg nem bántja az algaevőt.A plattiról nem tudok mit mondani,de tudokásom szerint(tehát ég nem hallottam olyat hogy bántották volna egymást) összeteheted őket.
2009. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, megtörtént, a kislányt kivettem. ha szerencsénk lesz, és lesznek pici halaink, akkor nem fogják a többiek megenni őket?
2009. nov. 1. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
De.Azért kell külön tartani őket,vagy szülőketrecben.lényegében egy mini akvárium formálú,hálósvalami,amit az aksiba kell lógatni.És a kicsiket is szét kell választani,a hímeket.De erről nem tudok pontos infóval szolgálni.Lucky
2009. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!