Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha Csigaevő csigát rakok be,...

Ha Csigaevő csigát rakok be, kisebb testű Almacsigákhoz (kb 2-3cm), és Maláj tornyos csigákhoz (3cm), akkor a Csigaevő csiga, az Almacsigát és a Maláj tornyos csigát is megeszi, vagy azokat békén hagyja?

Figyelt kérdés
És még az is érdekelne, hogy a Csigaevő csiga, Almacsiga vagy a Maláj tornyos csiga, az akváriumban lévő növényeket megrágják-e, vagy egyebek?

2012. okt. 8. 23:05
 1/7 Darkkingdom ***** válasza:

Szerinted a CSIGA EVŐ CSIGA megeszi a csigákat? :)


Maláj tornyos nem eszi meg.. én úgy tapasztaltam hogy az almacsiga sem :)

2012. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen a csigaevő csiga, az csigákat eszik :) És az a kérdés, hogy a csigaevő csiga megeszi e az almacsigát, és a maláj tornyost! :)
2012. okt. 8. 23:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak, ha utoléri :D
2012. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Darkkingdom ***** válasza:

Nah most ha az a kérdés akkor megint csak azt akarom kérdezni hogy a CSIGA EVŐ CSIGA szerinted megeszi a csigákat akár az alma és a maláj CSIGÁT? :)


(Segítek egy picit :) Megeszi...De csak úgy ahogy az előttem szóló mondta)

2012. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért, ha nem éri utol, akkor hogy eszi meg? Telepatikusan?
2012. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(benéztem, bocsi)
2012. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam, hogy bizony a felsoroltakat megeszi. A maláj populáció elfogyasztása után a saját fajtársaikat kezdik el majd megzabálni. Botiát nekik!!! :)
2012. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!