Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nálatok is szoktak csak úgy...

Nálatok is szoktak csak úgy eltünni állatok az akváriumból?

Figyelt kérdés

A havi rendszeres karbantartásnál,vízcserénél mindig népszámlást tartok és időnként hiányzik egy-két garnéla,egy-két csiga(!),néha hal...

Az akvárium zárt és a tetemek sincsenek meg.Lehet hogy valamiért elpusztulnak és feloldódnak vagy megeszik a többiek őket?

Nálatok is van ilyen rendszeresen?



2012. okt. 12. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A halak meg szokták enni az elhullott társaikat...volt már nekem is ilyenhez szerencsém.
2012. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most vettem 8 borarast,másnapra,és azóta is 7 darab van.Nem tudom mi lett a nyolcadikkal,egyszerűen eltünt.(Lehet,hogy teret ugrott)Egyszerűen eltünt.Sok garnélám van:)Szerintem ők a ludasok.
2012. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A havi rendszeres karbantartásnál,vízcserénél mindig népszámlást tartok."



Ez tetszett. Én minden nap megnézem megvannak e még a halaim. :D Nézegetem az akváriumot, megszámolom a halakat, Garnélákat.

Egyébként ja én i jártam úgy hogy 1- neon elűnt, vagy egy guppi. Teljesen normális. De velem az ellenpélda is előfordult. Nagyjából egy héten keresztül 11 neont számoltam nofene gondoltam.... következő héten meg már 12-t

2012. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Nekem évekkel ezelőtt a páncélosok szívódtak fel, valószínűleg a lúgos víz nem tetszett nekik, más ötletem nem volt. Mikor eladtam az akváriumot, az aljzatban valami megszúrta az ujjam, megtaláltam egy-két vázat :)
2012. okt. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyik elhullott halamat bedobtam a garnélákhoz reggel és estére már alig maradt belőle valami, másnapra már semmi nyoma nem volt a tetemnek. A legtöbb rák alapjáraton dögevő.

A halakat sem kell félteni mert besegítenek de a legtöbb esetben csak a puhább részeket eszik meg de ez azért hal függő én most a békésebbekre gondoltam :)

2012. okt. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!