Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi idő után szoktad...

Mennyi idő után szoktad átrendezni az akváriumodat?

Figyelt kérdés
Én max 7-8 hónapig bírom.Hány év,vagy hónap volt a legtöbb,amit bírt egy kompozíció?
2012. okt. 12. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 havonta.
2012. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,zöld.És olyankor halakat is cserélsz?
2012. okt. 12. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Én általában 4-6 hónap alatt átrendezek pár tereptárgyat. Ha rajtam múlna hetente átrendezném de a halaim miatt marad a megszokott környezet. Általában csak azt cserélem le ami nem vált be vagy fölöslegessé vált/nem fér el. A halakat is havonta cserélgetném de nincs szívem a több éves halaimat elpasszolni (coryk, vitorlások, ancik). Mivel eléggé megszoktam már a látványukat így kevesebbet nézegetem őket és ezt sajnálom néha egy kicsit. A leghosszabb elrendezésem majdnem 1 évig bírta.
2012. okt. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:

Én addig nem hozok halakat, amíg úgy nem érzem, hogy a dekoráció számomra majdhogynem tökéletesre sikeredett. Olyankor már a későbbiekben csak finomításokat végzek, plusz egy-két kő, például nemrég fűzfaág került az akváriumba, előtte másfél évig mondhatni ugyanúgy nézett ki.


A halakat nem szoktam cserélgetni, azok a sügerek, amiket megveszek, mind jófejek :)

2012. okt. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Darkkingdom ***** válasza:

Ha egyszer berendezem az akváriumot akkor az úgy is marad... nagyon nagyon ritkán ha meglátok egy olyan dolgot ami még esztétikusan belefér akkor talán kap egy pluszt!


Halak cseréjét nem igazán tartom jó dolognak...Én úgy vagyok vele hogyha befogadok egy élőlényt akkor azt annak rendje és módja szerint "felnevelem"!Tudom hogy a halak nem olyanok mint egy kutya például... de akkor is egy élőlény és nem cserélgetem mert megláttam egy másikat! :)

2012. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az ismerősök megunnak egy akváriumot, azt általában nekem adják, mert tudják, hogy én vagyok az akvárium raktár. Néhány havonta van olyan elfoglaltságom, hogy valamelyiket ki kell takarítanom, és olyankor át is rendezem. Van vagy 10 féle növény és hal, ami kedvencem, őket nem adom el, de vannak olyanok amiket eladok, elajándékozok, vagy cserélek.
2012. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!