Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni nem túl...

Szeretnék fogyni nem túl sokat, igazából az alakom kellene átrendezni mert szinte csak a hasamon van felesleg. Heti 2x konditerembe járok 1.5 -2 órát,1 x pedig otthon edzek. Étrendben 6 után már nem eszek vagy nagyon könnyűt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

szia

en is epp igy vagyok mint te h par kg szeretnek fogyni mert nekem is a felesleg a hasamon van es nyarra szeretnek lapos hasat.

en a tegnap kezdtem h reggel eszek szenhidratot ,delelott eszek egy kis gyumit,utana ebednek husit zoldseggel ,eseste ha naon ehes vagyok akkor is vlmi zoldseget.

en sokat halottam h ha este eszel az mint a hasadra megy most kiprobalom h ha nem eszek akkor nyarara laposabb lessz a hasam,persze en is hetente 5x jarok edzoterembe kardio es sulyzos edzes ,en sokat nem szeretnek fogyni mert a labaim meg a karom mar az anorexiasokehoz hasonlit :))

2012. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!