Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 35 literes akváriumban tudok...

35 literes akváriumban tudok bettát szaporítani? Többi lent

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék bettát szaporítani és látni a kis bettákat, van egy 60 literes akváriumom abba tekiket fogunk rakni éh helyette lesz egy nagyobb, tehát van tapasztalatom. Mielőtt összeteszem a párt legyenek a többiekkel vagy rakhatom őket rögtön együtt?

Eltudnátok mondani tapasztalaitokat, és hogy ti hogy csináltátok



2012. okt. 13. 20:03
 1/2 The Nuke ***** válasza:

Én nem vagyok teljes mértékben hozzáértő!

Úgyhogy úgy vedd figyelembe a válaszom..

De azért leírom a véleményem. :)


Nekem is van 2 bettám, természetesen 1 pár. :)

Sokat olvastam már utána interneten.

A 35 literes tökéletes a szaporításukra.

Még a 25 literes is elég lenne.


Valami olyasmit írtak, hogy a hím menjen először a külön akváriumba, pár órára. Utána kellene befőttesüvegben beletenni a nőstényt az akváriumba. De szerintem az már sokalás. :)

Szóval hím előre 2-*3 órával, utána mehet a nőstény is.

Ennyi!


Inkább rakd őket külön már először!

Mármint hogy ne rakd a nagy akváriumba a többivel.

Én úgy látom a sajátjaimon, hogy nem nagyon foglalkoznak egymással, kicsit idegesíti őket a tömeg.


Bár én még nem szaporítottam bettákat, de meg akarom nézni majd a habfészket, szóval egyszer én is belevágok. :)

2012. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. okt. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!