Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hová tűnt a guppim?

Hová tűnt a guppim?

Figyelt kérdés
tegnap, amikor megetettem a halaimat, még ott úszkált. Ma reggel felkeltem és nem találom sehol az akváriumban!!! Nincs olyan halam, ami megenné őt, ezért nem értem!!
2012. okt. 14. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Elpusztult.
2012. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Macskád van?
2012. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiugrott az akváriumból?
2012. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elrabolták!
2012. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs macskám, az akváriumból nem ugorhatott ki, elpusztulni meg nem tudom, mert nem látom sehol az akváriumban
2012. okt. 14. 11:29
 6/9 anonim válasza:
lehet megölték a többi halak és elásták....az én fekete molly-mmal azt csinálták....beásták a kövek alá....kotord fel az aljzatot és hátha meglesz
2012. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez a guppi ilyen vízben oldódó fajta. Mármint amikor nekünk volt akkor is eltűntek minden nyom nélkül
2012. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy nagyon elbújt és nem nem látod. vagy tényleg meghalt. velem is volt már olyan pont guppival hogy egyik este még láttam majd másnap bámultam és sehol nem volt... elnyelte a föld szó szerint
2012. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szűrő meg az akvárium fala közt! Nekem egyszer oda ragadt be az egyik!
2012. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!