Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Szürke, fekete fejű kis férgek úszkálnak az akváriumomban mit tegyek?

10 liter víz van az akváriumban, nem forraltam a vizet előtte. (két törpe tarisznyarákot tartok az akváriumban)

Keress kérdéseket hasonló témákban: lárva, akvárium, féreg

2012. okt. 14. 18:22  Privát üzenet  

A válasz
Vedd ki a rákokat tiszta de állott vízbe, az akváriumot szedd szét és mosd ki. Kb. ennyit tehetsz.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2012. okt. 15. 11:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
160 literes akváriumomban 2 hete volt teljes karbantartás. Aljzatcsere, vízcsere, új növények. Tehát kompletten minden. Most elkezdett a víz homályosodni, és az üveg bealgásodni....
Mit tegyek ha a nőstény Fekete Mollym szülni fog, és nincs még egy akváriumom, pláne levegőztető, ahova külön tehetném a kicsiket?
A him fekete mollim (legalábbis azt hiszem az) harapdálja az aranyhalaimat, szinte terrorba tartja őket, ma tettem össze őket, mit tegyek?
Az akváriumomban fekete pöttyök jelentek meg a tárgyakon és a növényeken is, nem fejlődnek a növények, némelyik már ki is pusztult. Mi okozhatja? Szűrő, világítás megy.
Az akvariumomban elszaporodott valamifele fekete csiga, amire azt mondjak hogy karos, hogyan tudom kiirtani? Kaptam orsocsigat mikor vettunk uj halakat es mostanra az is...
Akváriumomban megjelent egy kis csiga. Nem sokat veszek ki belőle, tornyos, színe barnás, és fekete minták vannak a házán. Milyen csiga lehet ez?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!