Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumomban megjelent egy...

Akváriumomban megjelent egy kis csiga. Nem sokat veszek ki belőle, tornyos, színe barnás, és fekete minták vannak a házán. Milyen csiga lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Vizicsiga
2011. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Hamarosan akkor, meg fog jelenni nagyon sok kis csiga, aztán még több...:)
2011. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha tornyos akkor esetleg Maláj tornyos csiga.ami meg hasznos kis állatka
2011. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gfero ***** válasza:
75%
Maláj tornyoscsiga
2011. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megláttam és egyből kivettem az akváriumból. Most egy pár literes üveg edénybe van. Ott még ellesz egy darabig,nincs szívem kidobni. Halkaját megeszi ? lemezes táp
2011. jún. 2. 19:28
 6/12 anonim ***** válasza:
meg, de rakj be neki egy kis növényt is
2011. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
élő növényt nem eszik a tornyos csiga. nekem tele van vele az aksi és nem eszi csak a maradékot
2011. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
gyorsan vedd ki az akváriumból nekem is megjelent és pár hét múlva már kb 100 db volt és ki kellett dobni miattuk az egész követ,földet
2011. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kivettem egyből. Nem tudtam megállapítani,hogy milyen csiga ez,aztán jobbnak láttam kivenni. Kiváncsi leszek,milyen csigafaj ez. Tettem be neki egy kis növényt egyébként.
2011. jún. 2. 19:43
 10/12 gfero ***** válasza:
ha ilyened van kár volt kiszedni mert hasznosak túrják szellőztetik az aljzatot és ha nem eteted túl a halakat ami nem is szabad akkor nem fognak elszaporodni.nálam évek óta vannak és még soha nem volt gondom velük. [link]
2011. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!