Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék tartani Zebrasávos...

Szeretnék tartani Zebrasávos sügért. Vitorlások és coryk mellé rakhatom e?

Figyelt kérdés

Sok helyen sok mindent olvastam róla de személyes tapasztalatokat fontosnak tartom. Elég szívós és kemény halnak tűnik. 200 literben lennének együtt.

1 pár kifejlett vitorlás probléma lehet? A későbbiekben milyen halat tűr meg maga mellett?

Ha nem kompatibilisek akkor tudnátok e más hasonló méretű és kinézetű sügérfélét ajánlani?


2012. okt. 15. 12:56
 1/4 anonim válasza:
Nekem a vitorlás halak ha kifejlödtek akármijen halat tettem be elkezdték csipkedni, csak az eddigieket türték meg maguk mellett. A sügereket pedig más halakkal nemszoktak egybetenni mert megöli a többit, de nemtudom, hogy minden sügér fajnál igy van-e.
2012. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam is minden új halnál bepróbálkoztak a vitorláshalak de aztán hamar békén hagyták őket. Volt, hogy rossz halba kötöttek bele aztán meghunyászkodtak. Gondolom a Zebrasávosnál is csak addig kemények amíg az kicsi.
2012. okt. 17. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
200 literen a zebrasávos megnőne vagy 15 centire, valószínűleg nem piszkálnák a vitorlások, lehet, hogy ők szorulnának háttérbe.
2013. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább az a valószínűbb, hogy a zebrasávos az első ívás után a piszkálódó vitorlásokat egyszerűen széttépnék.
2013. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!