Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudnám a szűrőt az...

Hogyan tudnám a szűrőt az akvárium falához ragasztani?

Figyelt kérdés
segítséget szeretnék kérni hogy hogyan rögzítsem az akvárium oldalára a szűrőt(belső). mert akasztós de nem tudom rá akasztani mert a széle körbe van véve műanyaggal. tehát nem meg rá és tető is van rajta.. ezért berakom csak nem tudom hogy rögzítsem.
2012. okt. 15. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem pillanatragasztóval próbálkozhatsz:D
2012. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen és a víz??? mert szerintem azt ha víz éri úgy le jön ahogy azt kell.
2012. okt. 15. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre a célra tökéletes az FBS- szilikon :)
2012. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha odaragasztod, nem tudod később tisztítani.


Csinálj rá egy kampót drótból (a hálózati 1 eres kábel elég erős hozzá), valahogy akaszd a műanyag peremhez dróttal.


Ha nagy lap perem van az akvárium sarkánál ami a lámpát tartja, arra lukat is fúrhatsz, és úgy beakasztod a lukba a drót kampót.

2012. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szilikon az jó, de én is inkább egy olyan elemet ragasztanék oda, amihez rögzíteni tudom (mobilizálhatóan ) a szűrőt.
2012. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. megoldottam úgy hogy leraktam az aljára majd hogy ne dőljön be rögzítettem ilyen kétoldalú ragasztóval egyik fele tapad a falra másik pedig fogja egy helyen a szűrőt. de semmi gond mert nagyon könnyen le jön és van bőven ilyen "ragasztó lap".
2012. okt. 15. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!