Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Legyezőúszós Ördöghal megél...

A Legyezőúszós Ördöghal megél az az Akváriumban? (Egyáltalán lehet ilyet tartani Otthon? Nehéz tartani? )

Figyelt kérdés
Persze,Úgyértem hogy természethű Körülmények között.
2009. aug. 7. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem él meg..:D De próbáld ki.. ha találsz valahol egyet.. mert szerintem sehol sem lehet kapni..:)
2009. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:(
2009. aug. 7. 19:54
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Hát ezt a halat inkább eszik mint tartják.Döntsd el magad, hogy tudnál e tartani egy másfél méteresre növő halat.Nagy tengeri akváriumban, állatkertek bemutató akváriumaiban tartják.Európa tengerparti országaiban beszerezhető, szinte bárhol. Hazánkba fagyasztott állapotban kerül.Kövek között tengeri moszatok és algák között az iszapos tengerfenék lakója.A partközeli helyeket kedveli.Mindent bekap ami a száján befér és mozog.Néha vadászik, ilyenkor még a madarakat is elkapja.Az etetése sem lenne olcsó, nagyobb korában.Pár centis apró példányokat, 1-2 évig talán érdemes tartani, ha annyira tetszik.Ha megrendeled szerintem simán behozzák, de a halászoktól is vehetsz, ha elmondod mire kell.Azt viszont nem tudom, hogy él e valahol törpe vagy édesvízi változata.Még annyit tudok róluk, hogy a csontoshalak családjába tartozik.Nagyobb éttermekben meg is kóstolhatod.
2009. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Norvégiában élek. Nekem ilyen kell,nem valami törpe "változat". [link]
2009. aug. 7. 20:23
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Norvégiában élsz és tőlünk kérdezel az ördöghalról.Be kell menni egy halkereskedésbe és mindent elmondanak. Vagy a halászok, mint már írtam.Az biztos, hogy nem mindegyik bírja tartósan a sekély vizet.Én még csak TV-ben láttam ördöghalat, te foghatsz is.Ott kellene érdeklődni, az én ismereteim hiányosak.
2009. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



[link]


ajánlom neked a békahalat olyan mint az ördöghal kisebb,könnyebb beszerezni,nem kell neki nagyon mély víz sok színváltozata van de általában fekete vagy vörös,

2013. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!