Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen harcsa van a képen?

Gaboca22 kérdése:

Milyen harcsa van a képen?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. okt. 19. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Békaharcsa (Clarias batrachus)


[link]

[link]

2012. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

na végre hogy tudom milyen harcsa :D

köszi

2012. okt. 19. 10:36
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
Igen, az. 5-6 száz liter alatt ne tartsd, ott is csak nagy testű, ragadozó természetű halakkal.
2012. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak 200 literesbe van egyedül
2012. okt. 20. 18:04
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
Akkor gondolom egyedül is marad. Ami mozog, ehető és befér a száján, azt felzabálja. Idővel óriási dög lesz belőle, ekkora helyen túlnyomó agressziót mutatna más halakkal szemben.
2012. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

érdekes sok helyen olvastam hogy minden evő de nem vettem észre hogy meg enné a tubifexot.

mert az aranyhalaimnál észre vettem a homokba hogy ott tanyáznak így át cseréletem a halakat de amikor nézem csak el úszik mellette és nem eszi meg amikor elé rakom akkor is csak tovább úszik vagy nem szereti a közönséget majd eszik ha nem látják?

2012. okt. 21. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!