Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire jó ár az álaltkeredés...

Mennyire jó ár az álaltkeredésbe, halakért 1 db az 500 meg 390 ft?

Figyelt kérdés
teljesen felszerelt akvárium 23500 ft,500 ft az akváriumi diszek ahol a halak elbuhatnak lukakba
2012. okt. 19. 16:53
1 2
 1/16 kzs ***** válasza:

Attól függ, milyen halakról van szó (mondjuk igencsak furcsa lenne diszkoszhalat venni ennyiért).

Ami pedig a 23500 Ft-os akváriumot és az 500 Ft-os búvóhelyeket illeti, ezeket nyilván látni kéne. (részletek!)

2012. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mennyire jó ár,az állat keresdésbe, 5 féle fajta halak. 2 fajta szifo,meg kicsi marado halak vannak.Tegnap voltam bennt és láttam mindent.eladótól kérdeztem is,fajtákat nem.
2012. okt. 19. 17:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
OK, ezt most írd le magyarul is,mert lehetetlen megérteni...
2012. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mennyire jó ár,az állat kereskedésbe a halakért 390-500-as? . 2 fajta szifo,meg kisméretű halakat láttam az akváriumba ott..eladótól kérdeztem is,a halak fajtákat,de nem emlékszek rá.
2012. okt. 19. 17:24
 5/16 anonim ***** válasza:

Átlagosak.


Amúgy 23500-ért lehet hogy van teljesen felszerelt akvárium, de attól az még egy elég gagyin felszerelt akvárium lehet, ami alig működőképes. Ennyi pénzből nem igazán lehet normális akváriumot összerakni, még netes árakkal sem, pedig azok általában olcsók. Vagy valami extra akció volt.

Szóval csak óvatosan ezekkel a teljesen felszerelt cuccokkal, mert olcsó húsnak híg a leve.

2012. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
előző én csak halakat akarok venni,mert az az akvárium nem kell nekem gagyik a belevalo tartozékok
2012. okt. 19. 18:32
 7/16 anonim ***** válasza:

Nincs valami nagyobb bolt?

5 féle hal nem valami sok, akkor nem kimondottan a halválaszték a bolt fő profilja.

Én inkább az olyan helyeket szeretem, ahol nagyobb a választék, és ha nincs valami akkor is be tudják szerezni kérésre.


Na mindegy, a lényeg, hogy a fajtájuk azért elég fontos.

Olyan szempontból is, hogy nem biztos, hogy pont annak a halnak, amit épp árul, ki tudod elégíteni az igényeit, pl felnőtt korában is...

Szóval érdemes megjegyezni a fajtájukat, és otthon neten utána olvasni az optimális tartási körülményeinek, hogy jó e az neked, vagy meg tudod e valósítani.

2012. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

előző:nincsen a városunkba más halas bolt,ami akváriumos csak ez a nagy.


Akváriumomba:szifo és törpeharcsa volt.


2 féle xifo meg ilyen nagyobb narancssárga hal van.

2012. okt. 19. 19:02
 9/16 anonim ***** válasza:
xipho-nál nagyobb narancssárga halat szerintem ne vegyél. Az nagyon nagyra nőhet. Az is lehet, hogy v.milyen aranyhal, az meg nem társítható trópusiakkal.
2012. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
volt olyan hal,ami pici méretű maradt csikos szűrke
2012. okt. 19. 21:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!