Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Albínó ancistrus és az a sima fekete pöttyös, van rá esély hogy párosodnak?

végülis nincs küztük ülömbsék csak a színük nem?? mert most nekem van egy albínó fium és azt gondoltam milenne ha vennék mellé egy lányt !

2012. okt. 22. 20:05  Privát üzenet  

A válasz
Platypus nevű felhasználó válasza:

Természetesen szaporodnak, egy faj színváltozatai.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. okt. 22. 20:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

oké köszi akkor lehet hogy veszek de akkor milyen kishalak születnek???

albínó meg olyan fekete is? vagy a feketébe lesz egy kis sárga vagy milyen színűek lesznek??

# 2/2Időpont 2012. okt. 22. 21:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fekete alapon fehér pöttyös hosszított felsőhöz ti mit ajánlotok? Farmer térdnadrágot, ami sötét, vagy egy fehéres színű térdgatyát?
Barátok közt rajongók: milyen márka Lilla (új szereplő) fekete-fehér pöttyös ruhája?
Az ázsiai fiúknak egy idő után sem fekete pöttyös az arcuk borotválkozás után? Ők miért tudják kiszedni tövestül?
Milyen madár lehet?
Találtunk az udvarba egy kb 5cm-es kis gyíkot. A háta barna és 3 fekete csík fut a hátán. A hasa fekete pöttyös, szélen barnás. Milyen fajta lehet ez? Védett?
Miért pusztultak el a két guppim? Azegyiketaz akvárium alján vettem észre sárgaalapon fekete pöttyös volt de mikor meghalt tisztafehér lett? Mi lehetett a baja? Rá kéthétre még egy elpusztult.

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!