Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A vasfa mennyi ideig színezi...

A vasfa mennyi ideig színezi be a vizet?

Figyelt kérdés

Van valami megoldás arra, hogy gyorsan kiázzon és ne szinezze (vagy ne annyira színezze) be a vizet?


Mondjuk ha forrásban lévő vízbe rakjuk?


2012. okt. 23. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
főzheted, valamit veszít a színéből
2012. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akkor nem fogok vele ártani igaz?
2012. okt. 23. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Puhul tőle valamennyit a fa, ha eleve egy puha mangrove, akkor sokat veszít az élettartamából.

Nekem volt olyan fám, ami másfél évig színezett, főzés után. :)

2012. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen ez teljesen változó, mert kb 10 vasfából nekem is volt egy, amit kidobtam mert olyan szinten ömlött belőle a barna lé, főzés után is, akármit csináltam vele.

Viszont a többi nem volt ilyen zavaró. Enyhén színeztek csak. Fél év mulva meg már egyáltalán nem.

2012. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Nekem is van egy fasfám, egy évig volt az akváriumban, utána kikészültem tőle. Ugyanúgy színezett, mint az elején, pedig legalább 8x ki lett főzve. Utálatos egy fa.
2012. okt. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!