Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS! Mit tegyek?

SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A halam kiugrott az akváriumból és a szekrény sarkára esett onnan meg a földre és vérzik az oldala!!!hogy segítsek rajta???
2012. okt. 27. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy ha beteszed a vízbe, akkor elvérzik? Csak egy ötletem van. Fogj egy halhálót, tedd bele a halat, és lógasd bele úgy az akváriumba vízben legyen, de csak annyira, hogy ne fulladjon meg. Próbáld meg kiügyeskedni, hogy arra az oldalára forduljon, ami nem vérzik és akkor éppen addig megemelni, hogy a vérzés ne legyen a vízben. De lehetséges, hogy a halak vérzése a vízben is el tud állni
2012. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként én nem értek hozzá, csak próbálok ötletelni, ha ennyire SOS a dolog
2012. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne kínozd tovább, egyszerűen csak tedd vissza a vízbe! A természetben is megsérülhetnek, ha nem túl nagy a sérülés, túl fogja élni, ha túl nagy, nem tudsz rajta segíteni...
2012. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy annak már az úszóhólyagja is annyi és holnapra megdöglik, de ha eddig nem tetted vissza a vízbe, előbb megfulladt.
2012. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
visszatettem és elöször lesüllyedt,de már úszkál..nem olyan nagy meg már nem is vérzik
2012. okt. 27. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!