Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Helósztok! Nekem van neon és...

Helósztok! Nekem van neon és guppy halam és ha az arany mollyt összeengedném velük akkor valaki-valakit megenne?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 17:50
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
Attól függ mekkora méretű az akvárium. Ha ezt elárulod meg megsúgod milyen szűrésed van akkor meg lehet mondani.
2012. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány neon hány guppy mekkora akvárium, mennyi növény milyen szűrő... :D
2012. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
100 liter felett lehet, hogy működne, de nem kizárt, hogy a molly lakmározna a guppi szép dús, fátyolos farokúszójából.
2012. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne kezdd már minden kérdésedet helósztok-kal xDD

Amúgy az borostyán molly.

Mekkora akvárium? Hány lány guppi? Mesélj kicsit mert ha kicsibe tartod őket és egy neon+egy lány guppi, és rossz körülmények között...ba dumm tss.

2012. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:

Mivel a kérdező nem volt hajlandó elárulni hogy mit miben és mennyit ezért én bemásolom a levele idetartozó részét.

"az akvárium mérete 20-25 literes és szűrőm van.

még az lenne a kérdésem, hogy ez a molly a megeszi e a másik halak petéit/ikráit?"

Persze ment az ellenkező válaszom a halbeszerzés ellen és ez jött vissza:

"Hát de nekem 4 neon és 2 guppi halam van és simán el vannak."

2012. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!