Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Páncélos harcsát mekkora...

Páncélos harcsát mekkora csapatban kell tartani?

Figyelt kérdés
Több könyvben is olvasom, hogy csapatban kell tartani, HA 3 an vannak, az elég már nekik? Vagy nem kötelező?
2009. aug. 11. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha páncélosok ellen akkor körülbelül annyit mint a másik sereg, de viszont ha nomád harcosok ellen akkor elég kevesebb is. Utóbbi esetben mindig törekedjünk a közelharcra, mivel a nomádok (főleg magyarok) nyilai veszedelmesek tudnak lenni.
2009. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem kis 40 literes akváriumom van amibe csak két páncélos harcsa van. Elég jól megvannak (le is kopogom), de érdemes belőle 4-5-öt tartani ha elég nagy az akvárium. Biztosan boldogabbak többen :).
2009. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
HA....HA...HA! De jót nevettem! Titeket meg lepontoztalak... Normális kérdésre (értelmes) válasz kértem!
2009. aug. 11. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Héj! az enyém mért nem volt hasznos? Pedig értelmes is... Na dikk... neked se válaszolok többet :D
2009. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Téged nem pontoztalak le hanem FEL!
2009. aug. 11. 20:19
 6/7 kzs ***** válasza:
100%

Csak pislogok ahogy olvasom ezt az eszmecserét... különben tetszik!

Na de válaszolva a kérdésedre, minthogy minden páncélosharcsa csapathal, ezért legalább 6 db-ot kell belőlük tartani (fajonként!).

2009. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én mindig egy szép párt választok. Egy jól növényesített, sziklákkal,barlangokkal épített aksiban, a nem túl kényes fajták, hamar szaporodnak.Egy fajtából 6db halat tartok meg.Ez csak a harcsákra vonatkozik, a rajhalak minél többen vannak, annál szebbek.(a helyigény figyelembevételével)Amikor kisebb aksim volt,1 párt tartottam fajonként.Semmi probléma nincs abból, ha ketten vannak csak.Azért jobb ha többet tartasz, mert a párja esetleges elvesztése,szemmel láthatóan megviseli.Ha kezdettől fogva egyedül van, az sem probléma(nem hajlamos a depresszióra). Nem kell aggódnod,jól elvannak hárman is.Ha van helyed, akkor tehetsz még párat hozzájuk.Én már az évek során, mindenhogy tartottam őket és ezek a tapasztalataim.SN.
2009. aug. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!