Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek ha elcsigásodik az...

Norbi5 kérdése:

Mit tegyek ha elcsigásodik az akvim?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bosszankodj.

Erre még nem talált ki az emberiség egyszerű megoldást.

2012. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az algaevő hal(Botia)jól bevált ellenük.
2012. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy készíthetsz/vehetsz csigacsapdát nekem bevált, szinte minden csiga meghalt ami az akváriumomba volt kicsis is nagyok is. ;)
2012. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Vegyél csigaevő csigákat. Nálam bevált, szépen kordában tartják a többi csigát!
2012. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

rakjál salátalevelet az akváriumba reggelre rengeteg csiga lesz rajta! 2-3 este beraksz egy saláta levelet és kiveszed a csigákkal együtt és csigaevő csia:D


vagy darabokra szeded az aksit át mosol mindent és a talajt kicseréled:D

2012. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi
2012. nov. 4. 19:47
 7/13 YourDestiny ***** válasza:
Ha elég nagy az akvárium, akkor, akkor vegyél csigaevő csigát (helena).
2012. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 YourDestiny ***** válasza:

Valami baki történt. Szóval mégegyszer:


Ha elég nagy az akvárium, akkor a botia lehet a megoldás, ha kisebb, mint 150 liter, akkor vegyél csigaevő csigát (helena).

2012. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A túletetés következtében szaporodnak el nagyon a csigák, tehát nem feltétlen az a megoldás hogy megeteted a csigákat valamivel, persze le tudja csökkenteni a populációt, de ha továbbra is túletetsz akkor ugyanúgy túlszaporodnak. Nekem is volt ilyen problémám, Boti szépen lecsökkentette a darabszámot és nem etetek annyit és most csak pár darab csiga van az akimban.
2012. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Csenge88 válasza:
ERdekes...ha halakrol van szol, legyilkosozzak az embert...de csigaolesre mindenkinek rengeteg megoldasa van. Szerintem ajandekozd el oket...van aki fog orvendeni nekik es nem azon fog gondolkozni hogy hogyan nyirja ki oket. ok is allatok...mint a halak
2012. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!