Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó lenne egy ilyen akvárium?

Jó lenne egy ilyen akvárium?

Figyelt kérdés
Jók az olyan típúsú komplett akváriumok, amilyeneket például a Fressnapfba lehet venni? Például olyan szűrő jár hozzá, ami jó az aksi literszámára, meg ilyesmi?

2012. nov. 14. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
én 35ezerért vettem egy 112 literes akvárium szettet az állatkereskedésbe, fűtő, szűrő, tető lámpa minden volt hozzá és több mint 1 éve tökéletesen megy! itt a gyakorikérdésen mindneki fikázza ezeket a szetteket de nekem nagyon is bevált! de ne a fessnapfba nézzél be hanem diszállatkereskedésekbe! hova valósi vagy?
2012. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Van belőlük használható is, ezt nem lehet tagadni. Csak éppen a legtöbb nem az. Ha tudod, mit kell nézni, akkor kifoghatsz jó vételeket. Viszont a legolcsóbb, akciós példányok döntő többsége azért olcsó, mert sokkal kisebb akváriumba való felszereléseket adnak hozzá. Látatlanban meg nem tudom megmondani, mit adnak a fressnapfban.
2012. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Fressnapf nagyon drága. Előre összeállított szettet pedig nem érdemes venni, azok áráért már sokkal jobbat össze lehet rakni (sokkal jobb technikával), ha magad válogatod össze.

Írd meg, hogy mekkora akváriumra gondoltál, és mit szeretnél benne tartani, és megpróbálunk tanácsot adni:)

2012. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!