Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki rendelt már Vatera...

Valaki rendelt már Vatera -ról? Pontosabban nemoPriscilla -tól?

Figyelt kérdés
Akvárium készítéssel foglalkozik , meg házhoz is viszi . Hogy ha igen , 1-2 fontos tanácsot tudnátok mondani vele kapcsolatban ?

#nemopriscilla
2012. nov. 19. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem
2012. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan 521-en rendeltek/vásároltak már tőle:


Visszajelzés összefoglaló

Az utóbbi 7 napban Az utóbbi 90 napban Összesen

Pozitív: 2 (2 adásvétel) 19 (19 adásvétel) 426 (455 adásvétel)

Semleges: 0 (0 adásvétel) 2 (2 adásvétel) 54 (58 adásvétel)

Negatív: 0 (0 adásvétel) 0 (0 adásvétel) 7 (8 adásvétel)

Összesen: 2 (2 adásvétel) 21 (21 adásvétel) 487 (521 adásvétel


[link]

2012. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

98,38%-os eladó, és ez jónak számít!


Erre van az értékelés. Olvasgasd kicsit a visszajelzéseit!

:D

2012. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen , ezeket elolvastam... csak hogy nektek nincs e valami véleményetek róla
2012. nov. 19. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
konkrétan mire vagy kíváncsi?:D h az akvárium mellé fog e adni neked egy túrórudit vagy h ha házhoz vitte az akváriumot nem fog e megerőszakolni ?:D picit tág a megfogalmazás! de szerintem 100%osan megbízhatsz benne :D
2012. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D mind1
2012. nov. 19. 19:59
 7/8 Frontosa ***** válasza:

Én már beszéltem velük, kértem árajánlatot, korrektnek tünnek, de végül nem náluk vettem az akikat. Két felhasználónéven is vannak termékeik, nemopriscilla és Husky13, de egy és ugyanaz a kettő. Jó áron dolgoznak és rugalmasak, akár több csőelőkészítést is raknak a tetőbe, növényes akit is össze lehet boltolni velük. A visszajelzések alapján nagyon pozitiv a megítélésük, csak a lassú munkára (3-4 hét) és a kevés kommunikációra panaszkodnak.

Üdv,

2012. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MCsperX ***** válasza:
A többiek nem értik, mi a kérdés, de én igen, mert hasonló dilemmában vagyok. A probléma az, hogy lehet, hogy korrekt módon szállít, meg jól is néz ki az akvárium, amikor meghozzák, és a Vaterán értkelik, mint eladót. Aztán egy-két hónap múlva elkezd folyni a víz, vagy egyszerűen szétesik az akvárium a hanyag összeragasztás miatt. Azt viszont már a Vateráról nem tudjuk meg. És azt sem, hogy a vállalt két éves garancia humbug-e, illetve pl. 200 km-re Debrecentől hogyan lehet érvényesíteni? (merthogy ők debreceniek, ha minden igaz)
2013. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!