Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ot hogy hivjak? Kepek is vannak

Csenge88 kérdése:

Ot hogy hivjak? Kepek is vannak

Figyelt kérdés

annyit neztem a neten...de nem tudtam eldonteni hogy plecostomus-e vagy nem....es mivel kene etetni?


[link]


[link]


[link]


2012. nov. 19. 20:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ok...a halak jobban erdekelnek, mint a fenykepezo gepek:)) amugy talaltam a neten egy kepet ami nagyon hasonlit az en halamra...azt irjak h Ancistrus pleco...

[link]

2012. nov. 21. 08:18
 12/15 YourDestiny ***** válasza:
Hülyeséget írnak. A Pleco, avagy plecostromus egy nemzetséget jelöl a Tepsifejű (Loricariidae) harcsák családján belül. Az ancistrus nem pleco. A plekók nagy méretűek.
2012. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 YourDestiny ***** válasza:
Plecostomus, elírtam.
2012. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Platypus ***** válasza:

Nem írnak egészen hülyeséget, angolul az anci művészneve a bushynose pleco. De ettől még nem lesz Anci a hal. Ilyen foltmintája Ancinak nincs se fiatalon, se kifejletten. Legalább egy olyan kép kéne, ahol nyitva vannak az úszók, azoknak a mérete és formája sokat segítene.


Engem erre emlékeztet a legjobban:

[link]

2012. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na addig figyeltem, mig lattam kimeresztett uszokkal...pontosan olyan mint a kepen, amit az utolso kuldott:) amugy normalis, hogy fejjel lefele is ul? pompan....spenotlevelen....:)
2012. nov. 21. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!