Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lattatok ezt az allatkinzast?

Csenge88 kérdése:

Lattatok ezt az allatkinzast?

Figyelt kérdés

Most talaltam ra az oldalra...szerintem kene valmit tenni ellene...kinozza a halait es meg le is irja...amibol egyesek akar "tanulhatnak is"


itt van a link: [link]


2012. nov. 21. 09:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az tuti nem 13 max 11. én vagyok most tizenhárom és iwagumi növényesen godolkodom.. hüje 10 éves p*csa
2012. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
mamám...tényleg nagyon baba még a blog gazdája. remélhetőleg meg fog jönni az esze de legalábbis talál valakit aki elnavigálja a helyes útra (én is megtaláltam azt az emberkét akit jól kifaggattam mielőtt megvettem az akváriumot :)). biztosan nem szándékosan öli halomra a halait. ami viszont nagyon elkeserítő az az, hogy az anyukának is eszébe juthatna, hogy talán nem véletlenül döglik ki nála havonta egy rakat hal. de nem jut eszébe...remélem a gyerekével nem így bánik :S
2012. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Frontosa ***** válasza:

Ha még csak havonta döglene meg, de nála naponta, hetente! Az a vicc, hogy az elhalásokat nála kivülálló okoknak tulajdonítja, ,,a nagy halpusztulás", mint a dinoszauruszoknál. És még ő ad tanácsokat.

Üdv,

2012. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Megfogalmaztam neki egy "rovid" e-mailben, hogy mi a problema. Szepen,normalisan, szajbaragosan..ha masok is szeretnenek irni neki valamit, itt az e-mail cime....kivancsi vagyok mit szol hozza kissp99@gmail.com
2012. nov. 21. 20:59
 15/19 anonim ***** válasza:

én is csak összesítésben írtam a havi dolgot. egyébként tuti egy kisgyerek aki nincs tisztában az élet fontosságával. teljesen kiborultam mikor hazaszállítás után 2 guppim is elpusztult, de utána néztem és megkérdeztem az eladót is és sajna ez import guppiknál ez megtörténik :( de akkor is ki voltam borulva amíg utána nem néztem alaposabban. szerencsére a többiek jól vannak ^^


egyébként ha nem is az élet részét hanem az anyagi oldalát nézem akkor is olcsóbb lenne anyukának odafigyelnie az akváriumra, minthogy hetente vegyen 10 halat...annyiból vehetne egy gyerekek számára is érthető könyvet az akvarisztikáról és máris nem nyiffanna ki hetente 10 hal...és még spórolna is a könyvvel.

2012. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
en is kiborultam mikor meghalt 1halam...de a guppiknak nem fordult meg elo...csak egy kis guppi halt meg...de o rendellenessegekkel szuletett...azon kivul mind a kb69 rendben van:) mar 4et betettem a nagy akvariumba mivel mar1,5centisek :)
2012. nov. 22. 11:05
 17/19 anonim ***** válasza:

Én azt kérdezném meg tőle, ki mondta neki, hogy le kell húzni a beteg halat a wc-n? Van egy tippem: A szülei.

Aztán azt, hogy tudja e, hogy lehet venni gyógyszert a halaknak?

2012. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
leirtam neki ezt is a mailbe...hogy ha o megbetegszik, a szulei kivagjak a kubaba es vesznek egy masik gyereket helyette mit szolna hozza?:))
2012. nov. 22. 17:22
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
én nem írok neki. bár szívesen megtenném de megmondom az őszintét...utálom a gyerekeket :) én is voltam, és őszintén remélem, hogy nem mentem a rokonság agyára :D
2012. nov. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!