Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A világítást kérdezem,20...

Zolka99 kérdése:

A világítást kérdezem,20 literes garnélásba lenne és csak egy izzóval, nem algásodnék? és hány órát világítsak? Meg ennyi fénynél már bármilyen növény megmaradna nem?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 21. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A 18 literest én a 20 wattossal világítom most, és hazudnék ha azt mondanám, hogy nincs alga, de nem sok. A növényeknek ez a fény tök jó, van benne bacopa monnieri, vallisneria és anubias nana -d az anubiast árnyékba raktam, a vallisneria elhajló ágai a vízfelszínen is vannak és ott alatta árnykos. Ha vannak kis csigák, lenyalják az algát, de le is lehet néha törölni az üveget.
2012. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 21. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Lefotóztam, ilyen:

[link]

2012. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szép, www.vizinoveny.hu-n és www.victoriaregia.hu-n érdemes rendelni ? errefelé nemsok ilyen nagyobb üzlet van
2012. nov. 21. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
nemtudom, nem ismerem egyiket sem
2012. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
am az anubiasod ott mire van rákötözve ? vagy csak elvan magába ?
2012. nov. 21. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:

nem


vettem régebben egy fekete lapos (bazalt pala) követ és széttörtem kalapáccsal, kb ilyen darabokra tört.

[link]

[link]


Aztán 2db ilyen követ fogtam és rákötöttem egy-egy anubias aljára, egy szál damillal. Majd a követ ástam be a talajba, nem a növényt. Mert ha az anubiast ásnám el, elrothadna a gyökere. Annak muszáj szabadon lenni.

2012. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudom azér nézem hogy min van az ott
2012. nov. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!