Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen halakat...

Szerintetek milyen halakat vagyak? (szeretnék egy picit nagyobb és kitűnő halat is ami az akvárium egyénisége) A növényket úgy szeretném hogy hátul legyen egy hosszú magas növény középen alacsonyabb jobban átlátható elöl meg tudom mi lesz!

Figyelt kérdés
160 literes akvárium lenne 2000/h szűréssel (külső,belső)78watt világítással !

2012. nov. 20. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:

1 pár Vitorlás.

Az, ha megnő, pont elfér 160 literben.

A többi meg lehet apróbb halakból 1-2 nagyobb csapat.

Esetleg alulra mehet még nagyobb hal, úgy nem veszi el a helyet másoktól. Pl. L-172 harcsa.

2012. nov. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
OKé ! pls. még a növények is fontosak !
2012. nov. 21. 15:42
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pls. ne oldalt azt én is szoktam nézni csak már tudom kitalálni mert gurámit nem akarok se vitorlást !
2012. nov. 21. 19:08
 5/10 A kérdező kommentje:
*nem tudom...
2012. nov. 21. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hím betta, és egy csapat vörös neonhal szerintem nagyon szép lenne.
2012. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A sügérek, meg a ragadozó halak általában egyéniségek.

Nézd őket a boltokban, hogy melyik tetszik élőben.


Nekem a kedvencem egyébként a zöld gömbhal, mert az kinéz az akváriumból, odajön eléd, mint egy kutya, és pl ha egy lézerceruzát húzgálsz előtte, azt is követi, így lehet vele játszani, és jó fej ahogy bámul a nagy szemeivel, olyan mint egy ember, mindig figyel. Viszont az egy brakkvizi hal, és ha sós vizet csinálsz neki, abba nem rakhatsz semmit, csak gömbmohát, mert minden más növény kipusztul benne pillanatok alatt.

2012. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ennek van édes vízi fajtája is nem ? ha van pls. linket
2012. nov. 22. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért pár növény a brackot is bírja (Nomaphila stricta, Microsorium, jávai moha, stb.)...

A zöld gömbhalnak nincs másik faja, az egy faj. A gömbhalakból vannak édesvízi fajok, ilyen például a törpe gömbhal (Carinotetraodon travancoricus), de csak 1-2 cm-s kifejletten, nano hal.

2012. nov. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gertli válasza:
1 Betta hím hozzá 6 nőstény betta.. törpe gurámik guppik szifók,plattik,dániók és még gyöngy gurámi. harcsák algaevő halak,karmos béka,rákok,és méz gurámi, mag paradicsomhal.. ennyi nekem ez lenne az álmom.. én is akvarista vagyok csak nekem 65 literes akváriumom van . :DD sok sikert!! ;)
2013. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!