Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legjobb állatkeresked...

Melyik a legjobb állatkereskedés Budapesten?

Figyelt kérdés
Én eddig a camponában vettem a halakat. Most egy Betta-t szeretnék, de nem igazán néztek ki jól ott. Tudnátok ajánlani valami üzletet?
2009. aug. 18. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Gazdagréten, középtájt, ha ismered a környéket.
2009. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én Budapesten nem igen láttam jó halkereskedést..:S szörnyű látni hogy bánnak velük.. ha egészséges halat szeretnél akkor vagy kicsi állatkereskedést keress ( kevesebb állat, több odafigyelés..) vagy keress fel egy tenyésztőt! Szoktak hirdetni az expresszen is, vagy akvarista.hu hidd el jobban jársz, és még olcsóbb is.Nekem az állatkereskedésben vett halaim 70 % nem sokáig éltek.. vagy beteg volt alapból.. meg megfertőzte a többit..
2009. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
XIV. Ungvár utca M3 híd alatt, Petfarm...Kb. 3 bettám van, mind onnan, eccerűen gyönyörűek, és tudsz válogogatni, általában 50-100 Bettájuk van eccerre...
2009. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Petfarm nagyker, elvben ott csak kereskedő vásárolhat... Mellesleg nem biztos, hogy a kínai guppi a jó guppi.

Rátérve a kérdésre:

Mitől jó egy kereskedés? Az árak, a választék, a hozzáértés vagy a kiszolgálás miatt?

A plázás boltok, csak a kínálatban versenyképesek. Magasak az áraik és a minimálbéren 12 órát dolgozótól fiataloktól sajnos nem is várhatjuk el, hogy értsenek az ott tartott állatokhoz és 9 órányi munka után megértem (de el nem fogadom), hogy nem is segítőkészek. A boss megrendeli a halakat, az eladó meg bemegy az 1-2 pihenője után és ismeretlen halakkal találkozik...

Mindenképpen olyan boltot keress, ahol max. 1-2 alkalmazott dolgozik és a tulajdonosok is a boltban szoktak lenni.

Hirtelen három bolt jut eszembe, ahol nem szokott gond lenni a halakkal.

Budapest melyik része elérhető számodra?

2009. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen mindegy. Pest mellett lakom, de végülis nem okoz problémát megközelíteni semmit sem.
2009. aug. 20. 01:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Dél-Budán (Bocskai út 21.) van a "Zsilibolt". Ezer éve létezik és nem kérdéses a hozzáértésük, de a bolt meglehetősen szűkös, weboldaluk nincs.

A belvásorban található a Rája, [link]

Óbudán pedig a Békás-Halas. [link]


A fenti elvárásaimnak ez a három megfelel. Nem állítom, hogy nincs több ilyen üzlet.

2009. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a stadionoknál ismertem egyet, messze a legjobb volt, egy bácsi vezette.. de becsukták, mert mindenki inkább a plázába ment ha hal kellett..:S
2009. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. aug. 22. 23:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az ANIM-ALL ra esküszök(pólus center.)
2009. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is a Pólusban vettem a halakat és nem azért, mert plaza, hanem, mert az elsőket a piacon lévő kis állatkereskedésben vettem és azok el is pusztultak. Aztán neten láttam, hogy a Pólusban is van. Busszal nekem 5 perc. Segítőkészek voltak, értenek hozzá és az árak sem vészesek. Mindent elmondanak még kérdezés nélkül is. Szóval én is rájuk esküszöm. :))
2009. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!