Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol van az az állatkereskedés?

Hol van az az állatkereskedés?

Figyelt kérdés
az egyik ismerősöm mesélte, hogy van a Móricz Zsigmond körtérnél egy állatkereskedés. (egy bettát szeretnék) de én nem láttam a móriczon semmi ilyen üzletet.
2011. szept. 17. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Város?
2011. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

gondolom Bp.csak ott van Móricz körtér.

De állatkereskedést én se tudok

2011. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Platypus ***** válasza:
100%
Kis trópus a neve, a Villányi út elején van.
2011. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne és igen a Villányin van, csakhogy ne nagyon siess, mert be van zárva. Nyáron még ki volt írva, hogy augusztusban nyit, de én a hét elején voltam pont, és most már semmi nincs kiírva az égvilágon, még az sem, hogy "zárva", tök sötétség és semmi értesítés... :(((

Viszont! A Kosztolányin van a Zsilinszky halasbolt. Ott sokmindent kaphatsz, nagyon segítőkészek! ha a Bartókról befordulsz a Bocskayra, ott mész lefele, először van egy kisállat kellék bolt vagy mi, azon túlmész a 21-ig!Hétköznap 10-18:30ig van nyitva és szombaton 13-ig.

2011. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi mindenki.pont most szerettem volna megkérdezni hogy a Zsili bolt meddig van nyitva:D
2011. szept. 19. 13:19
 6/9 A kérdező kommentje:
rámentem a Zsili bolt oldalára és azt írja hogy hétköznap csak 6.ig vannak nyitva.:( akkor most fél 7-ig vagy 6-ig? SEGíTSÉÉG! sürgős lenne mert már ma megkéne vennem a bettámat, ja és az mégnyagyobb baj hogy nem láttam a hallistában a betta halat:( egyáltalán lehet ott kapni bettát?
2011. szept. 19. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon és megmondja!
2011. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok:)
2011. szept. 21. 11:12
 9/9 A kérdező kommentje:
megvettem a halamat, nagyon aranyos, köszi mindenkinek a segítséget:D
2011. szept. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!