Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az ecophere...

Mi a véleményetek az ecophere gömbről?

Figyelt kérdés

Elsősorba azokra lennék kiváncsi akinek van, volt vagy ismerősének van, vagy akár már látott élőben.(Persze mások véleményére is kiváncsi vagyok)

Én olvastam róla és nagyon megfogott, tetszik. De kiváncsi lennék rá hogy valóban ér e ennyi pénzt. (nem olcsó mulatság, de érdekes lehet)


(Gondolom nagyon sokan nem tudjátok miről is van szó ezért itt egy link: [link] )



2012. dec. 4. 15:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És ha nem él 5 évig amit odahazudtak, akkor visszaviszed gariba, vagy mi?
2012. dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

vizük a fotoszintézis miatt állandoan frissül. és egyébként adnak rá 6-12 honap garanciát.


de egyébként igazatok van. a másik terv amit szerettem volna vásárolni egy 60x30x30 as akvárium, halakkal meg miegyéb. :) Ami 20.000 ből meg is van. Szóval akkor amelett maradok.

2012. dec. 5. 09:25
 13/19 bamboochatheone ***** válasza:
20.000ből biztosra mondom neked hogy nem veszel 54 literes akvárium teljes(hozzávaló, nem szettes gagyi) felszereléssel aljzattal növénnyel halakkal.
2012. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

20ezerből talán még ki is lehetne hozni, de abban még nincs benne a dekoráció, aljzat, halak.


20-ból egy kb 30l-es jöhet ki, az is nagy szerencsével csak. :S

2012. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2012. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

[link]


ez itt 21.510 FT (majdnem 20.000).


Természetesen halak meg miegyéb kiegészítő nélkül gondoltam.

2012. dec. 5. 15:50
 17/19 anonim ***** válasza:

Ezt én pont nem ajánlom. Az Aquael econoline sorozatában olyan neoncső van, ami egybe van építve az előtéttel, így ha az elromlik, az egészet cserélni kell, az meg olyan 5ezer ft.


Ha szettet akarsz, akkor csakis Eheim-et vegyél. Az legalább megbízható márka. Nézd mit találtam neked 20ezer alatt: [link]

2012. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 bamboochatheone ***** válasza:
Csakhogy ebben a szettben is alulméretezett a szűrő. Ilyen méretbe legalább Pick-UP 2010 kell.
2012. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt én is tudom, hogy nem nagyon elég bele. De a kérdező által belinkelt Aquael szettnél jobb. Ha mindenképp 54l-es szettet akar venni, ez a legjobb választás szerintem. A betelepítést meg számolhatja úgy, mintha csak 40l-es aksija lenne, és a Pickup 2008 akkor jó lehet.
2012. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!