Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért csinálja ezt az ancim?...

Miért csinálja ezt az ancim? Ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Van egy kb 2 éves ancistrus-om.Sajnos állandóan megeszi a sz*rt,pedig mindig adok neki forrázott zöldséget,tehát éhes nem lehet.Nem tudom miért csinálja.Ma is megevett egy nagy adaggal...Ugye nem lesz tőle semmi baja? :(

2012. dec. 9. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Fa van a vízben?

Általában akkor eszi meg egy állat a szarát, ha még van benne tápanyag. Tehát rosszul emészt.

A jó emésztéshez néha fát kell rágnia. Szóval legyen fa.

Amúgy nem tudom, én még nem láttam ilyet, pedig nem kevés ideje tartok ancit.

2012. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van fa a vízben :(
2012. dec. 9. 18:58
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
Sokan mondják, hogy egyes halak megeszik a kulát, de én sem láttam még sose olyat, egy alkalmat kivéve. Egyszer az egyik sügerem húzott egy kisebb kígyót, új volt, valószínűleg rosszul táplált, a synóm meg elkapta a végét és kicibálta a seggéből. Begyűrte, ujratermelte.
2012. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam van, hogy tévedésből bekapják aztán ki is köpik. Általában egészségügyi problémák (vitaminhiány) miatt eszik meg az ürüléket. Azért az ancikról érdemes tudni, hogy lelkes dögevő is ezért nem igen válogat általában.
2012. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!