Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a kerti tavamba nem törtem...

Ha a kerti tavamba nem törtem fől a jeget 3napja az aranyhalaimnál megdögölhettek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahelyett hogy itt kérdezgetsz, mi lenne ha kimennél és feltörnéd a jeget?


Nyilván szükségük van oxigénre az életben maradáshoz.

Azt viszont egyikünk sem tudja hogy a kerti tavadban pont milyen koncentrációban volt oxigén, mielőtt befagyott a teteje.

2012. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rampapapam válasza:

Ahelyett hogy itt megkérdezed,már fel is törhetted volna!

Amúgy meg szerintem túlélték,de azért már holnap törd fel nekik.(a balatonban is túlélik, igaz nem aranyhalak...)

2012. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom, barátom apjánál a nagy tóban is megdöglenek. Aztárt nem raknak bele aranyhalat. 150cm mély, vagy 2 méter széles és 3méter hosszú, hát így a hosszát és a szélességét szemre mondtam. Szóval nem olyan kicsi a tó.


Ha neked ennél nagyobb, akkor lehet hogy élnek, hát mittudomén.

2012. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy mindenkinek nekem is az jutott eszembe ,hogy menjél már ki és csinálj léket legalább. Saját szemeddel is láthatod és nem kell kérdezned fölöslegesen. Amúgy meg attól is függ, hogy milyen mély a tavad és mekkora valamint mennyire strapabíró az állomány. Szerintem ha nem mélyebb mint 1m akkor bizony már mirelit az összes.
2012. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomi8 ***** válasza:
Tarts kárászokat az tuti túléli. Egyébként szerintem baromság léket vágni. Csak megzavarod szegény halakat, menekülésre kényszeríted őket és felhasználják drága energia tartalékaikat. Az én tavam 1.60 mély és tavaszig hozzá sem nyúlok amíg ki nem olvad, csak a nádat vágom le. Bár mondjuk nálam kárász, keszeg, balin meg törpeharcsa van.
2012. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!