Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumi fix fűtő folyamatosa...

Akváriumi fix fűtő folyamatosan melegít, vagy lekapcsol egy idő után mint a hőfokszabályzós változat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ugyan mitől menne a hőmérséklet egyre feljebb?

Ha így lenne, akkor hol lenne a vége? Egy 20 wattos fűtővel lehetne csinálni hárommillió fokot?

Fel bírja fűteni 3-4 fokot, aztán annyi.

Az emberiség még nem talált fel olyan anyagot, ami ne adná le a hőt.

Amúgy meg ha valaki az akváriumot akarja pluszban fűteni, miért kéne az egész házat, ha már egyszer kitaláltak egy olyan szerkezetet, ami erre való?

2012. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 YourDestiny ***** válasza:
Oké, írtam is, hogy a hővesztés is képben van, éppen ezért szerintem ha olyan fűtőt gyártanak, ami nem fűti túl, az szerintem nem való semmire. Egy helyben toporogni? Ezt a 3-4 fok is kicsit túlzásnak tűnik. Elég felesleges cucc ez így az automata fűtők korában, nem?
2012. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk az igaz, sok értelme nincs.

Ha kicsit melegebb kell, megoldhatatlan vele.

Találomra belőni, hogy lehet hogy pont jó lesz, szinte lehetetlen.

Egy nagyobb teljesítményű automata sem fogyaszt többet, hiszen kikapcsol, amikor kell.


Annyira értelmetlen találmány, mint a villany írógép.

Ki akarna megnyírni egy villát...

:D

2012. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. dec. 14. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!