Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A bettám farkának egy kicsi...

A bettám farkának egy kicsi része leszakadt, fáj ez neki? és nem fog visszanőni? Vagy nem fog ettől meghalni?

Figyelt kérdés
A bettám akváriumában cseréltem a vizet, és amikor vissza akartam rakni az edényből a tiszta akváriumba megfogtam, kiugrott a kezemből és ahogy felvettem a farkának egy kicsi része leszakadt és a kezemben maradt.. nagyon szomorú vagyok. fáj ez neki? és nem fog visszanőni??? vagy nem fog ettől meghalni?
2009. aug. 22. 10:38
 1/3 anonim válasza:
23%
Sajnos megfog halni...
2009. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Ha belső sérülést nem szenvedett az ütéstől,egy farokdarab elvesztése nem okoz problémát. Szépen visszanő.De azért figyelni kell, ha észreveszel rajta, fehér,vagy szürke vattaszerű csomókat, akkor kezelni kell Xantakridinnel.Egyébként nem fájdalmas,mármint egy kis darab leszakadása. Az esés viszont, nem tett jót neki az biztos. SN.
2009. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia..hát végülis nem esett nagyot mert egy asztalon cseréltem a vizet és a kezem is az asztal fölött volt kb 5 cm-rel, és az asztarlra esett vissza... szal ez nem oyaln nagy esés.. köszi a választ. :)
2009. aug. 23. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!