Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az 5 hónapos kutyusomnak a...

Az 5 hónapos kutyusomnak a testvére kiharapott egy kis szőrcsomót az oldalából és azóta csak azt "piszkálja". Igaz már kezd visszanőni a szőr, de még mindig harapdossa, rágja és már bepirult a bőre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van erre valami krém, vagy valami megoldás, hogy abbahgyja? Nem bolhás, mert gondoltam arra is, hogy az miatt csinálja! Vagy vigyem el dokihoz?

Köszönöm előre is a válaszokat! Ja és mindenkinek Boldog Karácsonyt! :)


2007. dec. 15. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mutasd meg a dokinak. Ha piros a bőre, az már nem jó:-(

De ha nől vissza a szőr, az már jó jel.-)

neked is kellemes ünnpeket:-)

2007. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak a kutyus nyakára tenni egy spec tölcsért, úgy nem tudja rágni. Egy ilyen kicsi kutyát én azért biztos orvoshoz vinnék, nehogy elfertőződjön. Boldog Karácsony!
2007. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet , hogy bor gombásodása van, okvetlen nézesd meg egy dokival -tudod, o nem tudja megmondani , hogy mi baja van, vigyázz nehogy elfertozodjon...
2007. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemzo,hogy ilyenkeppen egymast batsak a kolyokkutyak. Azon a helyen valoszinuleg van valami "gubanc", ezt megnezetnem a dokival, biztos jobb tanacsot tud adni,mint mi amator kutyabaratok.De ha a harapas helye bepirosodott,akkor ott valoszinuleg valamilyen gyulladas van. Meg kell elozni a komolyabb problemat, es kis bajnal a gyogyitasi koltsegek is kisebbek.
2007. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valamilyen gombás fertőzés miatt hullhatott ki a szőre azon a területen. Mert, ha tesó "tépte" volna meg, azzal Ő nem foglalkozna, nem nyalja, nem vakarja, nem harapdálja. Vidd dokihoz, ő a ír rá gyógyszert.

Kellemes ünnepeket!

2007. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!