Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti honnan veszitek az akvárium...

Ti honnan veszitek az akváriumotokba a növényeket?

Figyelt kérdés

Növény vásárlás előtt állok, és nem tudom, honnan vegyem meg. A helyben levő akvarisztikai boltokban nemigen van választék, ami meg van, az elég leharcoltnak néz ki.

Néztem a Green Aqua-t már, de egy kicsit drágának találom. Az akvarista.hu-n is olvasom a hirdetéseket, de a közelemben nincs eladó növény.

Tudtok esetleg valami megoldást ajánlani erre a problémámra? Van esetleg valami megbízható bolt, ahonnan érdemes rendelni, és nem kerül annyiba, mint a Green Aqua?

Akármilyen ötletet szívesen fogadok.


A válaszaitokat előre is köszönöm.



2012. dec. 18. 15:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, csak mint leírtam a kérdésben, felénk nemigen vannak olyan boltok, ahol jó minőségű növény kapható. Ahol meg van növény, ott ramaty állapotban vannak. Barnulnak, el vannak száradva, a leveleik meg lyukacsosak. most akkor mit lehet tenni? :S
2012. dec. 18. 20:18
 12/14 anonim ***** válasza:

Az a vatta, az kőgyapot. Más helyeken abban szokott lenni.

Lehet hogy GA-ban is van amit abban küldenek. Hát biztos nem mindet ugyanabba a csomagolásba.

2012. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor rendelj, hát mást nem tudsz csinálni.
2012. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én Szigetváron lakom (240 km) kb mennyibe lehet egy kiszálittás attól a helytöl amit Murr mutatott? :)
2012. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!