Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetszenek az akváriumaim?

Tetszenek az akváriumaim?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

vettem 2 fénycsövet, szal fogok dobni egy nagyot a világításon a napokban

itt a második:

[link]

[link]

[link]


2012. dec. 20. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A másodikban nincs aljzat, és mindkettőnek jót tenne egy háttér. A másodikban úszó kócos mohát meg én rákötném valamire (kő, fa...).
2012. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén szólva:nem

Sem a halak sem a növények nem megfelelő méretűek(túl nagyok)

Az első akváriumodban:

kevés az aljzat,rossz a elrendezés, mocskos (kicsi bele a szűrő) Gondolom 54 literes gyári szett.

A második, nulla. sem aljzat, sem értelmes növény csak egy kis jávai beledobálva. túl sok benne hal. gondolom nem haladja meg a 30 litert.


Csak példának okáért itt az enyém (nem dicsekedésből): [link]

a kép szar, de kivehető miről beszélek.

nyudodtan pontozz le,nem érdekell

2012. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
Igazság szerint az elsővel nincs baj, nekem sincs hátterem, van, hogy szebb az akvárium anélkül, de a második... hát nem tudom, nagyobb-e tíz liternél. Eleve rossz a mérettől kezdve a társításig minden, de a berendezés is csupán szaporítómedencének jó.
2012. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:

A második gondolom szaporító/ivadéknevelő akvárium. Nem szép, de az ilyentől az ember nem is várja el.


Az első sem tetszik. Arányaiban hatalmas a szűrő és a fűtő az akváriumhoz, vagy inkább az akvárium kicsi hozzájuk. Ennek ellenére a talaj rettentően elkoszolódott, porszívózni kéne. Az Echinodorus is aránytalanul nagy növény ekkora helyre, összenyomja az akváriumot, elveszi a kiúszóteret a halaktól. Nem is tűnik egészséges növénynek.

2012. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az aksi nem mocskos csak a sárga világítás adja azt az illúziót, mára már ki is cseréltem. A mocskos talajét pedig a fekete kövecskék a fehérek között

A nagy echinodorust is elrendezgettem, alrébb toltam, lemetszettem a csúnyább leveleit

2012. dec. 24. 08:38
 6/7 _.-Akv-._ ***** válasza:
Az első nem olyan rossz a 2. meg wtf?
2012. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Frissített képet kérhetünk? (Ha már kiemelted a kérdésed.)

Próbáld ki, hogy egy mezei fekete fotókartont odacelluxozol az akváriumodra háttér gyanánt: elrejti a kábeleket, kiemeli a halak és a növények színét.

2012. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!