Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tetszenek nektek ezek a...

Tetszenek nektek ezek a lovak? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. nov. 1. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem elhanyagoltnak tűnnek egy kicsit.
2012. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 x) ***** válasza:
45%

A tartási körülmények szerintem is rosszak. Egyrészről elöl vannak hagyva a bálák, folyamatosan azokból esznek, ami nem a legjobb. Aztán eső után térdig állnak a sárban, kevés fű van amit legelhetnek. Ezen kívül koszosak is és az előbb említett egész napos evés miatt a hasuk is elég nagy ami nem feltétlenül jó mert sokat kéne őket mozgatni mellé.

Na de mivel nem ezt kérdezted... igazából a képeken nem látszanak túl jól, de alapvetően egy lovasnak minden ló szép. Átlagos lovacskák szerintem.

2012. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Az előző válaszoló minden szavával egyetértek.
2012. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

LOL

Szerintem egyáltalán nem elhanyagoltak. Egyik sem sovány és körmük sem látszik rossznak. Meg aztán 2 képrészlet alapján nem lenne szabad ítélkezni, hisz nem derül ki pl a karám igazi mérete.

Nálunk pl hatalmas karám van a lovaknak, melynél az alsó részen sár van. Pucolás után az az első hogy jól meghemperegnek a porban vagy a sárban, ettől csatakosak koszosak lesznek. Ennyi bála szerintem is túlzás, de ha nincs fű mi is kigurítunk egyet aztán leszálazzák.

Szerintem ezek a lovak igen is jól vannak tartva, jó nekik a szabadlevegő a legelő.

Én láttam már puccos istállóban lefogyott lovakat, mert spóroltak a kajával, meg a karámozást sem tudták rendesen megoldani.

Szóval ne ítéljetek úgy, ha még nem láttatok ilyet.

2012. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normálisan vannak tartva. :) Nagyon jó húsban vannak. Az idő most na, olyan amilyen. Nekem tetszenek. :)
2012. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Még szép, hogy koszosak, mivel ősz van! Sár, és nedvesség. Az tényleg nem a legjobb, ha csak úgy olyan sok szénabálát kint hagynak, de ha mondjuk csak egyet raktak volna ki így, akkor oké lenne! Tudjátok mi ez? A válasz: rideg tartás! (egész nap a legelőn, csak kicsi fedett rész nekik estére a hó és eső elől.)
2012. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 miki 2000 válasza:
58%
Ezek a lovak teljesen jol vannak tartva.legalább etetik öket és tudnak hol futkosni.
2012. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
62%
Lehet ezek a lovak kint a szabadban koszosan jobban érzik magukat mint azok akik egy kis boxban állnak minden nap lecsutakolva.
2012. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát tényleg jó húsban vannak-etetéssel!

De olyan ápolatlannak elhanyagoltnak túnnek... :(

2012. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amit én látok: az oké, hogy piszkosak, meg kéne őket pucolni, ennyi. Felépítésre szerintem nem rosszak, de izomtalanok, szénahasuk van. Szerintem nem tartásilag, hanem sokkal inkább munka-ilag vannak nagyon elhanyagolva. Így azt kell mondjam, hogy nekem nem tetszenek. Ebben az állapotukban ezek a lovak nem szépek.
2012. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!