Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi ideig tarthat (órában)...

Mennyi ideig tarthat (órában) egy kb.50-60 literes akvárium elkészítése? Üvegtáblák méretre vágása, ragasztása üvegtetővel együtt. Valamint hány tubus ragasztó szükséges hozzá? Folyamatos munkavégzés mellett persze.

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlattól is függ. Igazából levágni az üveget maximum fél óra.

Összeragasztani még egy fél óra-óra.

Aztán száradnia kell legalább egy napot. Aztán próbafelöltés még egy nap. Ez nem munkavégzés, csak idő.

1 tubus ragasztónál kevesebb kell hozzá.


Egy gyakorlott akváriumkészítő szerintem fél óra alatt is képes összedobni egy akváriumot.

2012. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Körülbelül én is 2 órát számítottam rá de

Az üveges percdíjat mondott konkrét összeg helyett hozott üveg esetén ami már ha túlcsúszik a két órán akkor sokkal drágább mintha készen megvenném a boltban.

2012. dec. 20. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor vedd meg készen, nehogy túlcsússzon neki.


Ha készen veszed az gépi csiszolás, általában szebbek az élei.

2012. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Percdíjat? Akkor nézheted, miközben csinálja, hogy nem eszik-e meg egy szendvicset, vagy nem megy ki pisilni? Ő a szakember, becsülje meg mennyi idő, tartsa magát hozzá és kész. Nehogy már... Pofátlanság.
2012. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
percdíííj??? Az ilyet nem percdíjban szokták mérni. Lehúzás szaga van. Ezt így nem lehet megszabni, hogy percdíj. Nem folyamatos munkát végez.
2012. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Hagyd a fenébe ezzel a percdíjjal. Egy szakember pontosan fel tudja mérni, mennyi munkát jelent ez neki, és hogy mennyiért éri meg foglalkoznia vele. Ez a percdíj leginkább lehúzásnak hangzik, hogy ki tudja magyarázni, miért lett olyan drága. A taxisoknak is jó szokása eltévedni és hosszabb utat számolni. Az időt meg még annyira sem lehet ellenőrizni...
2012. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy hanyagolom az üvegest és megveszem készen. Nem nagyon hittem ebben a dologban gondoltam utána kérdezek :D

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!