Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebbe az akváriumba milyen...

Ebbe az akváriumba milyen halat tudok tartani?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 20. 14:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Talajt, ha nem akarsz túl drágát, de jó minőségűt, ajánlom a JBL Manado talajt. Nekem bevált.

Aztán vehetsz bele valamilyen vasfát akvarisztikai boltban. Ez mind máshoz néz ki, nincs két egyforma, úgyhogy amelyik tetszik.

De tehetsz bele szőlőgyökeret is, az is nagyon népszerű és szép dekoráció. Ezekre mind rá tudod kötözni a mohát. Jávai moha, vagy úszó májmoha pl jó lehet ilyen célra.

2012. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 YourDestiny ***** válasza:
Ha növényes, akkor én is Manado-t tennék bele. Viszonylag olcsó és jó minőségű. Nekem is az van, szerintem jól mutat sok zöld növénnyel... A vasfát nem ajánlom, agyon fogja színezni a vizet. A szőlőtőke szintén makacs. A fűzfaágak nem színezik, üzletből meg a Red Moor, de elég drága, ám jól néz ki.
2012. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
rakántok fel képet az akváriumotokról?
2012. dec. 20. 18:50
 14/14 YourDestiny ***** válasza:

Ez a kocka, lényegében növény az egész. Hátha ad ihletet:


[link]


Ne kérdezd milyen fa, nem tudom... van még benne egy kő, hát a moha már ellepte, pedig nem rég volt megnyírva. Egy régebbin látsz belőle valamit...


[link]

2012. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!