Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi ez? (többi lent)

Várhelyi Peti kérdése:

Mi ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
A rot-rot hímemnek tegnap este vettem észre hogy hártya nőtt az egyik szemén miért van ez?Mivel lehet meggyógyítani?

2012. dec. 26. 10:47
 1/1 YourDestiny ***** válasza:
Sügérnél ez simán lehet sérülés is, vagy ebből következő betegség. Volt egy ilyen sügerem régen, egyhe szürkés folt volt a szemén. Ha nem túl csúnya, akkor magától is helyrejöhetne, de nem ártana elkülöníteni, elvégre ha sérült, most méginkább hátrányban van. Ha gyógyszerezésre kényszerülsz, hát... sokan ellentmondanak, de nekem még mindig a malachit a legbeváltabb szer. Tudom, a sügerekre is kimondottan káros a réztartalma miatt, de komolyabb helyzetekben fele adagban semmiféle probléma nem lesz belőle. Ha viszont tartasz tőle, akkor keress biztonságosabb megoldást... avagy más löttyöt.
2012. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!