Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Láttam olyat hogy akváriumban...

Láttam olyat hogy akváriumban színes buborékok voltak . Ezt hogy nevezik? Mit kell vennem hogy legyen nekem is? És mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

#akvárium #színes buborékok
2012. dec. 27. 21:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Uh ! :D

Na igen ezazzzzz ! :D

Nektek tettszik az ilyen ?

2012. dec. 27. 21:49
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2012. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bamboochatheone ***** válasza:
Szerintem ebbe az akvráiumba úgy van megoldva hogy felülről RGB leddel van megvilágítva az egész és hátul ilyen lilásra van belőve(gondolom kiemeli a halakat) és emiatt vannak színes bubik. De amit hable linkelt az jó neked. Nekem személy szerint annyira nem jön be. De egy ilyen sügeres aksiba egész jól mutat ha már a növényeket nem tűrik ezek a dögök.:D
2012. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

De rendesek vagytok ! :) (de komolyan)

Szülinapomra megvan hogy mit kérek :D (úgyis magamnak veszem meg ... más lány sminket venne magának , én meg a halaimra gondolok :P )

Köszi a válaszokat , mert a pozitív pontozás !!! :)

2012. dec. 27. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!