Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet annak az oka hogy az...

Mi lehet annak az oka hogy az akvárium felszínén mintha "olajfoltok" lennének? Szerintem valami finom por lehet ez, de nem tudom. Már pohárral le is szedtem, de vagy nem sikerült, vagy újra keletkezett, mert már megint ott van.

Figyelt kérdés

itt egy kép is

kepfeltoltes.hu/view/121229/kiki_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2012. dec. 29. 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. dec. 29. 21:02
 2/6 _.-Akv-._ ***** válasza:
Én semmit sem látok :/
2012. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
látszik a képen egy szabálytalan folt, ahol teljesen átlátszó, tiszta a víz, na az a tiszta folt, mert az összes többi homályos. Nem tudtam jobb képet csinálni róla
2012. dec. 29. 21:55
 4/6 Platypus ***** válasza:

[link]


Felülről az ötödik a tiéd.

2012. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. dec. 29. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a baktériumos verzió lehetett, amikor csak gömbmohám volt az akváriumban, de abból sok. Amikor beszórtam rá halkaját, egyből összerepedezett, és hiába csináltam sűrűn vízcserét, nem szűnt meg. Aztán beraktam vödrökbe a mohákat és a vödör tetején is lett hártya, nem foglalkoztam vele, de később egy másik akváriumba tettem őket amibe raktam egy kis sót is, mert brakkvízi halat tettem bele. És a só kiölhette a baktérumokat, mert azóta nincs hártya rajta.


Na de a sima növényeknek nem jó ha sós vízbe teszed, lehet hogy szétmálanak tőle. Főleg ha neked nem a baktérium miatt van, akkor meg pláne hülyeség lenne.

2012. dec. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!