Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legjobb külső szűrő?

Melyik a legjobb külső szűrő?

Figyelt kérdés
54 literes akváriumba kellene egy jó külső szűrő.

2012. dec. 31. 11:35
1 2
 11/16 Cerberosz ***** válasza:

Ne vacakolj már 54 literre ez a leges legjobb amit vehec és még szűrőanyagot sem kell cserélned:)

[link]

de ha többet szánsz rá akkor ez, mivel túlszűrt akvárium nincsen:)

[link]

2012. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Cerberosz, rossz évet zárhatsz...

Ezt ajánlom figyelmedbe:

[link]

2012. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 _.-Akv-._ ***** válasza:
0%
Cerberosz a 2. : xD
2012. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Cerberosz:


Ennyi pénzem azért nincs külső szűrőre. :D


Többiek:


Ezekben már van ilyen Bypass meg hasonló?


Értelek benneteket egyébként, csak szeretném a legjobbakat (nem az ADA-sat). :)))

Nem kekeckedésből kérdezem, de ehhez még mit szólnátok? [link]

Az ára még elviselhető számomra azon az egy királyon már ne múljon.

Ez jobb lenne a Tetránál?

- Tudom, hogy nagyobb a szűrő teljesítménye, de ha ezt figyelmen kívül hagyjuk?

2013. jan. 1. 04:56
 15/16 anonim ***** válasza:

Ebben már nem nagyon tudok segíteni, mert nem tudom figyelmen kívül hagyni, és más dolgokat sem tudok annyira figyelembe venni.

Nekem egy szűrőnek a vízforgatása meg a térfogata a legfontosabb, a következő ami fontos, az egyszerűség.

A legtöbb dolog, amit ezen felül tudnak, az általában parasztvakítás, hogy drágábban tudják eladni, valamint mindig egy újabb dolog, ami elromolhat.

Soha nem vennék pl elektromosan vezérelt, digitális, stb csodákat, mert a szememben ezek gyengítik az összképet.


A bypass nem egy csoda, annyi, hogy nem illeszkednek annyira a szűrőkosarak. Szerintem a tetra is ilyen, de nem biztos.


Amúgy meg nem akarlak semmire rábeszélni, szóval ha az eheim tetszik, akkor vedd azt. Abban nekem annyi tetszik, hogy szabvány méretű csövei vannak, jobban lehet hozzá alkatrészt találni, kiegészítőket lehet rászerelni.

2013. jan. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Akkor a Tetra lesz.


Köszönöm a segítséget!

2013. jan. 1. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!