Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi ez a folt az akváriumomon?...

Mi ez a folt az akváriumomon? Hogy szedjem le? Sehogy sem tudom!

Figyelt kérdés

Valami folt van az akváriumom oldalán. Használtan vettem, átmostam kívülről-belülről mindent, és amikor felkapcsoltam a lámpát, láttam hogy sok folt van az elején. Hogy szedjem le? Nem akar lejönni! Próbáltam már ecetes vízzel, sima vízzel, citromos vízze, ablakmosóval is.. Ablakmosóval azért, mert a folt kívülről van... De sehogy sem akar lejönni..

Képek:

[link]

[link]

[link]

Igen, biztos hogy kívülről van :D.. De annyira idegesítő hogy nem tudom leszedni semmivel sem... :@


2013. jan. 2. 19:07
 1/7 bamboochatheone ***** válasza:
Én sósavval próbálkoznék. Ha az nem segít akkor semmi.:D
2013. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet vízkő?
2013. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vízkőoldóval, aztán ecettel mosd és végül vízzel hogy ne ártson semmi a halaknak!!!

Ja és előbb ürítsd ki :D

2013. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hígítós ronggyal próbáld letörölni . Miután lejött alaposan öblösítsd le vízzel .
2013. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nincs benne hal, és semmi sem! :D... Nem tudom hogy vízkő-e, de majd megpróbálom xD... De biztos hogy az akvárium KÜLSEJÉN van xd, ugyhogy amúgysem kéne kiüríteni :D....
2013. jan. 2. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
fogj egy pengét aztán vakargasd, hátha úgy lejön
2013. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem jön le :/ penge és sósav nincs itthon..:@
2013. jan. 5. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!