Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akvárium 3D hátteremen sok...

Az akvárium 3D hátteremen sok kis barna és egy zöld folt is megjelent! Mi ez?

Figyelt kérdés
Ha képpel egyszerűbb akkor csinálok róla!

2012. szept. 29. 16:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Van sok növény benne, a szűrés pedig külső szűrő és 10szeres a kapacitása mint az akváriumomnak. Hetente 30% vízcsere szokott lenni. A növények hetente kapják a folyékony tápot.
2012. szept. 29. 16:16
 2/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a képre.
2012. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mikori az akvárium?

Egyébként alga.

2012. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki!


Amúgy a 3 hetes bejáratás most telt le, ma vettem bele a halakat meg.

2012. szept. 29. 17:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom eltüntetni a legkönnyebben?
2012. szept. 29. 17:26
 6/10 YourDestiny ***** válasza:
Barna algának nézem, ha mechanikusan könnyen lejön, akkor az. Új akváriumnál elvileg magától eltűnik, de van, hogy nem. Mellesleg a háttér általában be szokott algásodni, szinte vonzza őket, jó szűréssel is simán ellephetik az egészet idővel, ugyanis nem látok sok növényt az akváriumodban :)
2012. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor egy sima mosogatószivaccsal (persze ami teljesen új) le is tudom dörzsölni?

Amúgy jelenleg így néz ki az akváriumom:


[link]


De a fingerwood mögé még tervezem hogy valami bokrosabb növényt beültetek. Szerinted ültessek, vagy ez így is elég? :)


Jah igen még annyi hogy a jávai mohából vegyek még? kötözzek még a gyökérre vagy esetleg csak a talajra valami gyepszerűségként rögzítsem?

2012. szept. 29. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem szedném le,felesleges egy kis alga miatt aggódnod.
2012. okt. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 YourDestiny ***** válasza:
Hát én nem tudom, akarsz-e még növényt, ahogy neked tetszik. A világításodról se tudok semmit. A felfelé futó faágat beborítanám mohával, mert így úgy áll, mint a... szóval kicsit furcsa :)
2012. okt. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
különben tök szép az akváriumod nagyon tetszik de talán a talaj lehetne sötétebb jobban kiemelné a halaid színeit :)
2013. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!