Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halaim megennék a garnélákat...

A halaim megennék a garnélákat ha vennék az akváriumba?

Figyelt kérdés
van fiatal vitorlás, panda harcsa, pontylazacok, öves díszcsík, vitorlás alganyaló is
2013. jan. 4. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A vitorláshal mindenképpen, vagy ha nem is tudná megenni folyton zaklatná őket.


Milyen garnélát szeretnél?

2013. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam még ki pontosabban, csak láttam, hogy viszonylag sokan tartanak garnélát, és csak érdeklődnék nekem van-e rá lehetőségem a halaim miatt. Amúgy legfeljebb azért vennék, hogy tisztítaná a fákat, köveket, növényeimet, mert most veszek törpe szívóharcsát is, és talán besegíthetne nekik.
2013. jan. 4. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Mekkora az akvárium?
2013. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
250 literes
2013. jan. 4. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Garnélát a helyedben nem tennék ebbe az akváriumba, persze nem tilos, de állandóan stresszelnék a garnélákat, és emiatt nem csak hogy nem szaporodnának a szinük is kifakulna és lehet hogy nem mernének enni sem, előbb utóbb vagy megennék őket vagy éhenhalnának, de ha nem, akkoris nagyon stresszesen élnének.
2013. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!