Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen aljzatot vegyek?...

Milyen aljzatot vegyek? Világosabbat, vagy sötétebbet?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni xD... Tudom hogy a sötétebben érzi jól magát, ha meg világos, nem olyan a színe.. :/ milyen aljzatot tudtok, ami nem világos de nem is sötét?(egyszinűt) linkelnétek? Nektek milyen színű aljzatotok van?
2013. jan. 5. 12:32
 1/6 _.-Akv-._ ***** válasza:

Nekem ilyen van:

[link]

Bár a közvéleménynek nem tetszik :/ :D

2013. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem lesz: [link]
2013. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerű folyami kavics van - volt otthon, kifőztem, nem is éles és nagyon természetes befolyást kelt. [link] - csak kisebbek picit a szemcsék.

A növények, anubiasok, gömbmha és Echinodorus Marble Qeen, JBL kugeln tápot kapnak és szépen megvannak, sőt az az Echinodorus már szinte teljesen elfoglalja az akváriumomat. Már növesztett új növénykét is. Az anubias is azért terjeszkedik :D CO2 nincs.

2013. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok: [link] - valami ilyesmi.
2013. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van: [link]


Egyébként milyen halaid lesznek?

2013. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bozsikrisz ***** válasza:

[link]

ADA Amazonia, nekem ilyen van. A világos egyáltalán nem tetszik.

2013. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!