Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét vörös a hajam és szeretn...

Sötét vörös a hajam és szeretnék világosabbat. Vettem vukán vörös színű hajfestéket, és szeretném hogy szép élénk szine és világosabb is legyen valamennyivel és akkor tovább kell rajtahagyni a hajfestéket vagy rövidebb ideig?

Figyelt kérdés
bocsi ha nem nagyon lehet érteni, de légyszi adjatok pár tippet

2012. dec. 29. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom,mennyire akarsz világosabb festéket,de a vulkán vörös nem hasonlít a dobozon lévű színre.Nagyon sötét,nem ajánlanám.Tapasztalat.
2012. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy ha tovább rajtahagyod, akkor élénkebb vagy sötétebb. viszont a dobozra ráírják, hogy minimum és maximum hány percig lehet a hajadon, amit érdemes betartani.!
2012. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hát kicsit élénkebb lett a szine de amugy meg sajnos ugyan olyan lett majdnem mint volt..

majd legközelebb világosabbat keresek köszi a válaszokat!

2012. dec. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!