Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség, szerintetek túléli? :/

Segítség, szerintetek túléli? :/

Figyelt kérdés
Este lekapcsoltam a villantyt, le is feküdtem aludni, és most mikor keltem kb 10 perce megyek az aksi felé, hogy a 2 ml happcarbot beöntsem, és az ancim a földön fekszik (az akvárium előtt) gyors visszatettem a vízbe, de most csak a kopoltyűját mozgatja és egyhelyben fekszik :(

2013. jan. 8. 06:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja meg a farokúszója össze van ragadva, vagy nem nyitja ki :(
2013. jan. 8. 06:32
 2/19 _.-Akv-._ ***** válasza:
A kérdést én írtam ki, csak véletlenül a másik accountommal.
2013. jan. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, hogy kiugrott a hal az akváriumból, mikor nem voltam mikor... Pontosan nem tudom hány órát/percet volt kint, ahogy nálad se lehet tudni.. Nekem túlélte és ugyanezt csinálta, amit a tiéd. Ha szerencséd van nem ugrott ki hajnal 2körül. :D
2013. jan. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 _.-Akv-._ ***** válasza:

Remélem túléli, nem lennék menő ha 1 hétre rá, ahogy vettem őket kinyiffantanám őket xD :(

(Múlt hét csütörtökön lettek véve)

2013. jan. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ha olyan halad van ami ki tud ugrani, miért nincs tetőd ?:D
2013. jan. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 _.-Akv-._ ***** válasza:
Mert az anci alapjáraton nem olyan.
2013. jan. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mondjuk nekem ilyenbe volt 1 bettám: [link]


arra azt mondják, hogy ugrálós hal, de szerencsére egyszer sem ugrott ki.. :) mondjuk 3-4 cm volt a vízszint és az akvárium teteje között! :D

2013. jan. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 bamboochatheone ***** válasza:
71%
A betta csak akkor ugrik ha rossz a vízminőség. Az anci pedig kérdéses... Nekem a guppi egy óra alatt kiszáradt amikor kiugrott. Legközelebb ne töltsd ennyire tele az akit Legyen 2-3 centi levegő.
2013. jan. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

csináltass te is üvegtetőt :) nálam is az van, ahogy már láthattad a képeken is amiket küldtem :)

éjszakára jobban behúzom, mint nappalra. nappal kb 10-10 centi van mindkét oldalon hagyva és teljesen tele van az akváriumom vízzel egészen a merevítőkig.

mondjuk egy halam se próbál megszökni, pedig a guppijaim a felső rétegben szeretnek úszkálni :)

2013. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Zolka99 ***** válasza:
nekem is egyszer kiugrott az ancim, egyből visszatettem mert hallottam akkorát csattant mint az állat
2013. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!