Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ikrás a neonom?

Szerintetek ikrás a neonom?

Figyelt kérdés
Elég nagy az egyik neonom pocakja, nem tudom, hogy attól, hogy sokat evett-e vagy sem :D de már 2 napja elég nagynak tűnik :) ha ikrás akkor mikorra figyelhetem, hogy lerakja az ikráit? És ha lerakta akkor mikor kelnek ki?
2013. jan. 8. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Képet nem nagyon tudok csinálni, mert elég gyorsak és elég rossz minőségű képet csinál a telefon :/
2013. jan. 8. 19:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy beteg.
2013. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
á, nem hiszem :) nem olyan szinten nagy a hasa :) amikor szemben vagy háttal nézem akkor lehet rajta látni :) a többi hosszúkásabb. ő meg gömbölyűbb :D várok vele akkor, hogy mi lesz :)
2013. jan. 8. 19:53
 4/7 bamboochatheone ***** válasza:
Milyen idős halak mekkora akváriumban?
2013. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen idős halak, mert az akváriumot egy gyerektől vettem akinek már megvolt egy ideje. Ő azt mondta, hogy neki fél éves az akvárium, de nem tudom, hogy a halakra is értette-e. 112l :D
2013. jan. 8. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
A neonok csak lágy vízben szaporodnak, keményben nem ikrásodnak be. Ha szerencséd van, tényleg csak túlette magát, ha nincs, akkor bélgyulladás. Tarts legalább egy koplalónapot, és óvatosabban az etetéssel!
2013. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jan. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!